Ualikhanov University Үндістан Jindal Global University университетімен ынтымақтастық туралы келісімге қол қойды

Үндістанға сапары кезінде университеттің интернационалдандыру және инфрақұрылымдық даму жөніндегі проректоры. Ш. Уәлиханова, Сағындықова Жайлагүл Оралқызы Харьяна қаласындағы Jindal Global University Үнді университетінде болып, кейіннен осы университетпен өзара ынтымақтастық туралы шартқа қол қойылды.

Jindal Global University, QS World University Rankings 2021 рейтингіне сәйкес, әлемдегі ең үздік 651-700 университеттер арасында орын алып, оны Үндістандағы ең жоғары рейтингі бар жеке университет етеді. Университет 2009 жылы QS Top 150 under 50 рейтингіне енгізілді және 2020 және 2021 жылдары өзінің беделін растады. Оның заң мектебі QS 2021 рейтингінде әлемдегі барлық заң мектептері арасында 76-шы орында.

Во время встречи обсуждались перспективы дальнейшего развития сотрудничества между двумя университетами. Одной из основных целей является установление партнерских отношений с педагогическим институтом для обмена опытом между профессорско-преподавательским составом и студентами.