2024-2025 оқу жылының күзгі семестріне арналған сыртқы академиялық ұтқырлық конкурсының қорытындысы шығарылды.

Конкурс шеңберінде Комиссия төрағасы-Ж.О. Сағындықовамен (интернационалдандыру және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі Проректор) және комиссия мүшелерімен бірлесіп студенттердің шетелде оқу үшін уәждемелік дайындығы мен білім деңгейін анықтау үшін студенттермен жиналыс өткізілді.

Конкурстық комиссия отырысының қорытындысы бойынша отырыс ҚР ҰӘМ қаржыландыру есебінен 11 студент өтті, олар 2023-2024 оқу жылының күзгі семестрінде шетелдік серіктес ЖОО-ларға 1 академиялық кезеңге жіберілетін болады:

Жеңіс Нұргүл

Абылқасым Шұғыла Сәбитқызы

Әлімжанова Айдана Арманқызы

Баранова Анастасия Александровна

Айтахын Ұлықбек Марсұлы

Адель Сарикова

Жамбыл Айдана Еркебұланқызы

Саметова Толғанай Сәбитқызы

Болат Дарья Азаматқызы

Чекушев Тарлан Исламұлы

Руслан Александрович Стах.

Конкурстық комиссия отырысының қорытындысы бойынша 2023-2024 оқу жылының күзгі семестрінде шетелдік серіктес жоғары оқу орындарына 1 академиялық кезеңге университет есебінен қаржыландырылу арқылы жіберілетін 21 білім алушы отырыстан өтті.

1. Шахан Баймұрат Шалқарұлы

2.Патрушева Алина Игоревна

3. Диана Мырзабекқызы

4.Аида Тұрлан Алматбекқызы

5. Молдир Омарова Сағдатқызы

6. Мереке Құттыбаева Еранқызы

7. Айғаным Сағиева Бейбітқызы

8. Әлима Лекерова Қуанышқызы

9. Айжан Абуталипова Өтегенқызы

10. Виктория Биллер Викторовна

11. Жандос Бекарысұлы

12. Мерей Наурызбай Алтынбекқызы

13. Әлия Кәрім Манарбекқызы

14. Дина Рысбек Рысбекқызы

15. Арина Чирикова Александровна

16. Гүлназ Сабдина Бекзатқызы

17. Ақерке Тешебай Асылжанқызы

18. Сезім Жақсылық Дәулетқызы

19. Аружан Шоқымова Берікқызы

20. Нұрхан Бауыржанқызы

21. Даниал Шәмші Ұланұлы.

Резервтік тізімнің қорытындысы шығарылды. Осы тізімге енген студенттер, егер ҚР ҰӘҚМ бас тізіміндегі студенттер қандай да бір себептермен бас тартса, шетелде оқуға мүмкіндік алды.

1. Патрушева Алина Игоревна

2. Диана Мырзабекқызы