2022 жылдың 3 ақпанында Ualikhanov University мен "Kaspersky lab KZ" ЖШС арасында өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

2022 жылғы 3 ақпанда Уәлиханов университеті мен "Касперский КЗ зертханасы"ЖШҚ арасында өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Уәлиханов университеті ынтымақтастығының мақсаты білім беру сапасын арттыру және мұғалімдер мен оқушылардың мемлекеттік ресурстар туралы хабардарлығын арттыру бойынша конференциялар өткізу арқылы ақпараттық қауіпсіздікті және вирустардан қорғауды қамтамасыз ететін ақпараттық қауіпсіздік, заманауи технологиялар мен технологиялар саласындағы білім беру бағдарламаларын әзірлеу болып табылады.

Тараптар ақпараттық қауіпсіздік саласындағы жобаларды іске асырудағы бірлескен іс-қимылдарды талқылады.

Ualikhanov University ынтымақтасудың мақсаты ақпараттық қауіпсіздік саласында білім беру бағдарламаларын әзірлеу, конференциялар арқылы ақпараттық қауіпсіздік пен вирусқа қарсы қорғауды қамтамасыз ететін қазіргі заманғы технологиялық және техникалық құралдар туралы оқытушылар мен студенттердің білім сапасы мен хабардарлық деңгейін арттыру болып табылады.

Тараптар ақпараттық қауіпсіздік саласындағы жобаларды іске асыру саласындағы бірлескен іс-қимылдар туралы уағдаласты.