Экология мамандығының 1 курс студенті Ермоленко Максима «Жаңартылатын энергияға саяхат – 2022» халықаралық оқу экспедициясына қатысу конкурсының жеңімпазы атанды. Экспедицияға қатысу үшін Қырғызстан, Тәжікстан, Өзбекстан және Қазақстаннан ең лайықты үміткерлер, студенттер мен магистранттар іріктелді

Бұл танымдық саяхат студенттер мен жас мамандарға күн, жел және су электр станциялары, оның ішінде ЖЭС, олардың техникалық және технологиялық ерекшеліктері, бар проблемалар мен шешімдер туралы көбірек білуге ​​мүмкіндік беретін жаңартылатын энергия көздері бар объектілерді аралау үшін ұйымдастырылады. оның бакалавриат және магистрлік диссертациялары, ғылыми-зерттеу жұмыстары, жаңартылатын энергия көздерін пайдаланудың озық тәжірибелері бойынша ғылыми еңбектері үшін ақпаратты қалай жинау керектігі сияқты.

Ғылыми жетекшісі: ф.ғ.к., Құрманбаева Айгүл Сапарбекқызы